01

Nulová počáteční
investice.

Žádné náklady ani platby předem, vaše nové BMW vás bude stát skutečně jen pravidelné měsíční splátky. Vaší největší starostí tak bude vybrat si ten správný model a vyzvednout si u nás klíče od svého nového vozu.

02

Komplexní pojištění
vozu v ceně.

V rámci měsíční splátky je již obsaženo kompletní pojištění vašeho vozu: povinné ručení, havarijní pojištění včetně pojištění skel a pojištění GAP, poskytnutí náhradního vozidla. Můžete se tak za volant posadit zcela bez obav.

03

Údržba
a servisní služby zdarma.

Veškerá údržba i pravidelné servisní prohlídky vašeho nového BMW jsou po dobu 5 let nebo najetí 100 000 km zdarma, stejně jako asistenční služba po celé Evropě. Vy si jen užíváte radost z jízdy. O vše, co potřebuje váš vůz, se staráme my.

04

Flexibilní podmínky
smlouvy.

Délku trvání smlouvy i předpokládaný počet kilometrů, které se svým vozidlem najedete, si flexibilně nastavíte přesně podle svých potřeb. Radost z jízdy vaším BMW zkrátka potrvá tak dlouho, jak si určíte vy.

05

Vždy nový vůz
bez starostí.

Při každém obnovení smlouvy budete mít k dispozici opět nejnovější model BMW. Co s vaším předchozím vozem, nechte na nás. Vy můžete jednoduše přesednout do nového a znovu si vychutnávat svou radost z jízdy.

Chci být kontaktován ohledně možností BMW operativního leasingu.